Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Таро од земјата на планините

Миоко Мацутани  
Оригинален наслов на книгата : Taro the dragon-boy
ИСБН : 978-9989-33-252-5
Година на издавање : 2012
Издавачка куќа : ФЕНИКС
Прегледaна: 9214 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 95
Димензии : 210х148
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците

04.11.2014 17:18:28   Anonymous напиша

Оваа лектира ми бече мојата прва процитана лектира .
Copyright 2012-2018 by iVote