Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Затоа што те љубам

Гијом Мисо  
Оригинален наслов на книгата : Затоа што те љубам
ИСБН : 978KK00324
Година на издавање : 2009
Издавачка куќа : Топер
Прегледaна: 12340 пати
Коментари вкупно: 6
Број на страни: 280
Димензии : 100x200
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Трогателна човечка приказна во која се обединети трите најважни елементи во животот на секој човек: Љубовта на родителите кон децата, што би направиле за некого што го сакаме и неизбежното прашањето за смртта? Волшебна љубовна приказна која ве вовлекува во мистеријата и ве држи во неизвесност се до самиот крај, кој нема така лесно да го заборавите.


Оценка од корисниците

5 звезди

21

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
21

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

25.07.2016 14:35:43   Слаѓан Бишковски напиша

Predobra! Gijom Miso mi e omilen avtor :)
21.09.2013 16:49:17   sneze gorgievska напиша

Knigata e mnogu ubava nemam zborovi....
25.07.2013 16:07:13   Aneta Parmacka Minincic напиша

Prekrasna kniga, normalno posle ovaa sleduvase citanje na site ostanati od nizata...
В© Copyright 2012 by iVote