Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Фантастичниот господин Лисец

Роалд Дал  
Оригинален наслов на книгата : Fantastic Mr Fox
ИСБН : 989PD9100158
Година на издавање : 2005
Издавачка куќа : Детска радост
Прегледaна: 563 пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 89
Димензии : 20x14
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

\


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците

15.07.2015 11:24:29   Anonymous напиша

Книгата може да ја нарачате по електронски пат и ќе Ви биде испорачана на домашна адреса. Не може да се чита онлајн. Поздрав
09.07.2015 20:59:06   Anonymous напиша

Dali moze online da se cita lektirava?
Copyright 2012-2018 by iVote