Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Во врска со онаа ноќ

Џули Џејмс  
Оригинален наслов на книгата : About that night
ИСБН : 978-608-4672-24-1
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Сакам Книги
Прегледaна: 13709 пати
Коментари вкупно: 5
Број на страни: 317
Димензии : 21х13
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

ТОЈ ИГРА ИГРИ... 

И покрај тоа што Рилан Пирс се обидува да им се спротивстави на магнетските сили кои ја привлекуваат кон богатиот наследник Кајл Роудс првата ноќ кога се запознаваат, неверојатната хемија помеѓу нив не може да се игнорира. Но кога таа завршува извисена за нивниот прв состанок, Рилан претпоставува дека нема да го види никогаш повеќе. Па така, девет години подоцна, кога ќе се најде лице в лице со Кајл во судница, таа е шокирана и изненадена. Најголемиот проблем на убавата обвинителка е тоа што тој сѐ уште нездраво ја привлекува... 

НО ТАА ГИ ДИКТИРА ПРАВИЛАТА... 

Штотуку ослободен од затвор после неколкумесечна казна за голема глупост, Кајл Роудс воопшто не е возбуден што треба да биде главен сведок во важен криминален случај – но кога Рилан ќе тропне на неговата врата, тој сфаќа дека таа е единствената адвокатка на која не може да ѝ каже НЕ. Сѐ уште прекрасна и безобразна како и секогаш, таа ги диктира правилата: нема мешање на работа и задоволство. Но Кајл нема намера да се откаже од тоа што го сака – а тоа што го сака е единствената жена која никогаш не успеал да ја заборави. 

Слатка, смешна, секси и жешка... Оваа книга би била идеална за филмските платна – Bookreviews Magazine.


Оценка од корисниците

5 звезди

13

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
13

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

07.11.2016 18:37:19   Слаѓан Бишковски напиша

Слатка, смешна, секси и жешка - Една од најдобрите на Џули Џејмс
12.01.2015 02:18:30   Рисанка Паласкарова напиша

интересна книга
03.05.2014 19:37:46   Zorica Kostovska напиша

Fenomenalna kniga! I otkako ja procitav nemozev da se oddelam od nea :)))
Copyright 2012-2018 by iVote