Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Ова не е крај

Соња Алексоска Неделковска  
Оригинален наслов на книгата : Ова не е крај
ИСБН : 978-608-65645-0-6
Година на издавање : 2014
Прегледaна: 5256 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 278
Димензии : 21 cm
Корица : тврда
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Во книгата посветена на најголемата македонска музичка ѕвезда на сите времиња,
„Ова не е крај“ , се раскажани сегменти од неговиот живот низ сведоштвата на неговите најблиски.


Оценка од корисниците

5 звезди

5

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
5

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

В© Copyright 2012 by iVote