Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Еднорогиот елен

Рифат Кукај  
Оригинален наслов на книгата : /
ИСБН : 978-9989-32-253-8
Година на издавање : 2001
Издавачка куќа : КУЛТУРА
Прегледaна: 5131 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 115
Димензии : 0x0
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

,,… Mоето верно куче Џери, во оваа влажна и темна визба, меко се потпира на мојот грб. Како да се плаши да не настинам. Во градите чувствувам тапа болка и одвреме- навреме бодежи од раната што ја здобив бегајќи од тупаниците на дружината “Тигри”.


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote