Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Фантастичниот господин лисец

Роалд Дал  
Оригинален наслов на книгата : FANTASTIC MR. LISEC
ИСБН : 978-9989-32-231-7
Година на издавање : 2001
Издавачка куќа : КУЛТУРА
Прегледaна: 2137 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 57
Димензии : 0x0
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote