Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Поука за секој Христијанин

Игумен Кирил Пејчиновиќ  
Оригинален наслов на книгата : Поучение свакому Христианину како подобает празновати празници Господских и свјатих и како подобает причаститисја свјатим причаштением
ИСБН : 978-608-66010-0-3
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Иринеј Стефановски
Прегледaна: 928 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 86
Димензии : 15
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Извадок од книгата „Огледало“, по повод 200 годишнината од нејзиното објавување. Предговор, приспособување на современ македонски јазик, појаснувања и коментари – Архимандрит Иринеј (Стефановски)


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote