Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Скоро парижанка или (како да ги преживее своите доцни дваесетти ...во Париз)

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Скоро парижанка или (како да ги преживее своите доцни дваесетти ...во Париз)
ИСБН : 978-608-4766-12-4
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Лакрима Литералис
Прегледaна: 669 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 193
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

" Љубов, недоразбирања, сликање, пишување, забава,вино, цигари и да, кафе. Многу, многу кафе."

Би било одлично сценарио за романтична комедија како на Вуди ален.

"Совршен лик за читање"

" Те носи на места каде што не си ни знаел дека сакаш да одиш"

"Шармантен осврт на работите што се битни во животот"

"Криво ти е што завршува и те тера да копнееш по наредната"


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците

Copyright 2012-2018 by iVote