Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Скриениот симболизам на Скопје 2014

Големиот Магистер Филон  
Оригинален наслов на книгата : Скриениот симболизам на Скопје 2014
ИСБН : 978-608-65320-0-0
Година на издавање : 2011
Издавачка куќа : Нова светлина
Прегледaна: 897 пати
Коментари вкупно: 3
Број на страни: 87
Димензии : 21
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

6

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
6

Коментари од корисниците Види ги сите коментари

15.11.2017 00:05:11   Anonymous напиша

Мене многу ми се допадна. Можеби е фикција, но книгата те тера да се замислиш дали сето тоа е можно и да се запрашаш како знаел авторот уште во 2011, што ќе се случува во 2017?
14.11.2017 23:56:26   Anonymous напиша

Мене многу ми се допадна.Можеби е фикција,но те тера да се замислиш и да се запрашаш како авторот знаел во 2011 што ќе се случи во 2017?
13.11.2017 23:32:11   Anonymous напиша

Мистериозно и интригантно. Симболика, толкување и енигма како во книгите на Ден Брун.
Copyright 2012-2018 by iVote