Ве известуваме дека ќе можете да купувате на KupiKniga.mk и за време на новогодишните празници. Испорака на нарачките направени во периодот од 27.12.2013 до 8.01.2014 година ќе се врши по 9.01.2014.

е-адреса: Лозинка:

Категории
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Момчето и волчето

Дамјан Божиновски,   Златко Дивјаковски  
Оригинален наслов на книгата : Момчето и волчето
ИСБН : 978-608-4885-15-3
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Восток
Прегледaна: 666 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 60
Димензии : 21 cm
Корица : мека
Јазик: MK


Овој производ го нудат:


Краток опис

Момчето и волчето претставува возбудлива, несекојдневна и поучна стрип-сликовница за деца и млади, но и за возрасни. Оригиналноста на приказната и илустрациите, како и моќта што ја носи пораката, ја прават оваа книга единствена и досега невидена на македонскиот книжевен пазар.


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

04.02.2018 07:17:55   Anonymous напиша

Браво за екипата!
Copyright 2012-2018 by iVote